Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje bei Europoje!

Prekyba Termo Mediena

RSS
Prekyba Termo Mediena

Termo medienos gaminiais Lietuvoje prekiaujame nuo 2007 m!

UAB “NVGroup” prekiauja terasos lentomis, fasado dailylentėmis, vidaus dailylentėmis, medžio masyvo grindimis ir t.t.. iš suomiškos termiškai apdorotos medienos. Siūlome gaminius iš termo medienos A ir AB kokybės klasės, skirtus lauko statiniams bei vidaus apdailai. Aukšta kokybė, gera kaina ir stabilus tiekimas! Termo medienos gaminiais Lietuvoje prekiaujame nuo 2007 m., todėl esame gerai žinomi ir patikimi tiekėjai.

Mediena pjauta iš PEFC™ sertifikuoto miško bei termiškai apdorota Suomijoje, naudojant pačias pažangiausias technologijas. Mūsų siūloma termo mediena yra atestuota ir sertifikuota, turi išduotą KOMO kokybės sertifikatą. Siūlomi šiuolaikiški ir modernūs profiliai terasoms ir fasadams su nematomo tvirtinimo sistema. Pasirinkite kokybę – rinkitės lyderius!

Nauja procesų technologija, sukurta Suomijoje, padėjo karščiu apdorotai termo medienai pasiekti visai naują lygmenį. Produkcijos gamybos sprendimas, kurį užpatentavo suomiai yra tas esminis raktas gamyboje, kuris leidžia karščiu apdorotai termo medienai įgauti aukštą atitinkamą kokybę. Gamybos metodas yra efektyvus ir saugus aplinkos atžvilgiu.

Karščiu apdorota termo mediena yra „šiltos dvasios“, netoksiškas, ekologiškas ir perdirbamas produktas.

Yra sudaromos dvi pagrindinės rūšinės kategorijos, vadinamos Thermo-S (Stabilumas) ir Thermo-D (Patvarumas). Šios kategorijos yra naudojamos ir mūsų produkcijos gamyboje, tai Thermo-S ir Thermo-D. Produktai yra gaminami naudojant pažangiausias technologijas bei moderniausią įrangą, ir šie produktai atitinka visus reikalavimus, kuriuos kelia prieš tai paminėta rūšiavimo sistema.

Termo medienos atsparumas

Skirtingi medienos tipai yra skirstomi į 5 klasifikacijas, atsižvelgiant į jų atsparumo kategoriją. Termo mediena priklauso 1, 2 ir 3 kategorijai, Thermo-S klasė priklauso 3 atsparumo puvimui kategorijai, kaip yra apibrėžiama EN 113 standartuose. O Thermo-D klasė priklauso 1 ir 2 atsparumo puvimui kategorijai, o tai reiškia, kad ši mediena pasižymi puikiu atsparumu puvimui. Ir yra tos pačios kategorijos kaip ąžuolas, raudonmedis, sekvoja ar raudonasis Kanados kedras.

1 – Labai atspari 2 – Atspari 3 – Dalinai atspari 4 – Mažai atspari 5 – Neatspari
Tikas Raudonasis Kedras Sibiro maumedis Spindulinė pušis Alksnis
Iroko / Kambala Merbau Duglaso kėnis Pietinė pušis Uosis
Balau Europinis ąžuolas Raudonmedis Europinė eglė  Beržas
Termo-D uosis Termo-D pušis Termo-S

Dėl savo ypač didelio patvarumo savybių, Termo mediena taip pat turi savo spalvą, kuri yra labai panaši į „Egzotinės medienos“ spalvas. Priklausomai nuo to, koks apdorojimo karščiu metodas buvo naudojamas, medienos spalva gali gautis nuo šviesiai rudų iki tamsių spalvos tonų.

 • Vidutinis drėgmės kiekis sumažėja 10 – 15 procentų
 • Drėgmės absorbavimas sumažėja 30 – 90 procentų
 • Šiluminis atsparumas pagerėja 0 – 30 procentų
 • Sumažėja vandens absorbavimas
 • Medienos spalva įgauna tamsesnį atspalvį
 • Mediena tampa lengvesnė
 • Padidėja medienos tvirtumas
 • Pagerėja atsparumas pūvimui ir oro sąlygų įtakai
 • Sumažėja rizika, jog mediena pasidengs palėsiais
 • Pašalinami sakai
 • Sumažėja tikimybė, jog mediena suskils ar deformuosis.

Termo mediena yra brangesnė nei eglės ar pušies mediena, tačiau turi didžiulį privalumą, t.y. aukštą kokybę, kuri turi būti prižiūrima minimaliai. Dėl estetinio vaizdo, mes rekomenduojame paprastą priežiūrą alyva, kas 5 – 7 metai terasos lentoms, bei kas 10-15 metų fasado dailylentėms.

Taip pat termo mediena yra tokia tvirta, jog gali būti naudojama be jokio paviršiaus apdorojimo. Tokiu būdu, saulės ultravioletiniai spinduliai suteiks elegantišką pilkos spalvos atspalvį.

Ankstesnis straipsnis

 • UAB NVGroup