Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje bei Europoje!

Apie mus

UAB “NVGroup” terasų ir fasadų bei jų komplektuojančių medžiagų tokių kaip terasos lentos, fasado dailylentės, gulekšniai, tvirtinimo elementai srityje dirba nuo 2007 m. Esame vieni iš pirmųjų Lietuvos rinkai pasiūlę terasos lentas ir fasado dailylentes iš ekologiškos termiškai apdorotos medienos. Šioje srityje esame sukaupę didžiulį žinių ir praktikos bagažą, todėl šiandiena galime drąsiai pasiūlyti jums tai kas geriausia!

Viskas prasidėjo nuo minties, kad jei tokios prekės kaip knygos, CD/DVD diskai, baldai bei elektronikos prekes gali būti parduodamos internetu, tai kodėl gi negali būti parduodamos terasos lentos ar fasado dailylentės? Iki mūsų to niekas nedarė Lietuvoje ir daugelis galvojo, kad tai tiesiog yra neįmanoma. Galioja stereotipai, tokie kaip pirma gyvai reikia lentas pamatyti, paliesti bei pasikonsultuoti su pardavėju. Juk internetu pateiktas paveikslas ir prekės aprašymas nesudarys jokio įspūdžio bei nesuformuos nuomonės pirkėjui! Pilnai su tuo sutinkame, todėl mūsų pirkėjui norint pamatyti bei pačiupinėti realų siūlomą produktą, mes jo pavyzdį tiesiog atsiunčiame paštu. Tie, kurie yra pasirengę palaukti kelias dienas, gavę siuntą galės patogiai apžiūrėti pavyzdžius sau tinkamu laiku, savo erdvėje bei pasikonsultuoti su namiškiais. Norėdami gauti prekės pavyzdį, tiesiog parašykite mums ir mes jums atsiųsime jį keletos dienų bėgyje. O tie kurie neturi laiko ir galimybių palaukti pavyzdžių, visuomet maloniai kviečiami atvykti pas mus į biurą.

Šiandiena jau drąsiai galima teigti, kad medienos gaminius tokius kaip terasos lentas ar fasado dailylentes pirkti internetu tampa kasdienybe. Žmonės labiau supranta privalumus, nebegaišta laiko važinėdami iš vienos parduotuvės į kitą, stovėdami automobilių kamščiuose ar parduotuvės eilėse. Todėl šiandieniniam pirkėjui vien tik pasiūlyti didžiausią pasirinkimą ar žemiausią kainą dažnai neužtenka. Ne ką mažiau svarbu yra suteikti profesionalias konsultacijas bei aukštą aptarnavimo lygį, kurių jis dažnai negauna dideliuose prekybos centruose. Su kiekviena diena sukuriamas vis didesnis jūsų pasitikėjimas mumis bei mūsų internetinės parduotuvės teikiama nauda jums.

Terasos lentų ar fasado dailylenčių išsirinkimas ir juo labiau pirkimas gali būti painus ir dažnai sudėtingas procesas. Tai įtakoja informacijos gausa o gal net ir perteklius rinkoje, jos pateikimo būdai, neprofesionalios pardavėjų konsultacijos ar nesąžiningi pardavėjai. Todėl mes stengiamės viską susisteminti, pateikti aiškiai, bei padaryti terasos lentų ir lauko dailylenčių pirkimą internetu lengvą, patogų ir paprastą. Ir tai nėra tik atsitiktinumas, tam mes skiriame daug laiko, darbo ir kantrybės. O tai suteikia jums galimybę pirkti ne tik greitai, patogiai ir saugiai, bet dar ir taupo jūsų laiką bei pinigus.

Mūsų įmonėje jūs rasite gerai organizuotų ir patyrusių specialistų komandą, kurie profesionaliai dirba jau daugelį metų medienos gaminių, tokių kaip terasos lentos, lauko dailylentės ar fasado apdaila tiekimo bei prekybos srityje. Asmeninis kontaktas su kiekvienu pirkėju mums yra labai svarbus ir tai yra būtent tas raktas, kuris suteikia galimybę mums profesionaliai ir greitai įvykdyti jūsų užsakymą. Ačiū kad tikite mumis!