UAB “NVGroup” terasų ir fasadų bei jų komplektuojančių medžiagų tokių kaip terasos lentos, fasado dailylentės, gulekšniai, tvirtinimo elementai srityje dirba nuo 2007 m. Esame vieni iš pirmųjų Lietuvos rinkai pasiūlę terasos lentas ir fasado dailylentes iš ekologiškos termiškai apdorotos medienos.

Tiekiame tik aukščiausios kokybės ir techninių savybių produktus iš patikimų Europos gamintojų. Mūsų siūlomos terasos lentos bei fasado dailylentės turi patogias ir paprastas montavimo bei nematomo tvirtinimo sistemas. Šių terasos lentų ir fasado dailylenčių tarnavimo laikas 25-30 o dažnai ir daugiau metų. Šioje srityje esame sukaupę didžiulį žinių ir praktikos bagažą, todėl šiandiena galime drąsiai pasiūlyti jums tai kas geriausia!

Ko gero mes nepasiūlysime jums terasos lentų bei fasado dailylenčių už žemiausią kainą rinkoje. Tačiau tikrai jums pasiūlysime aukščiausios kokybės ir patikimus produktus už abiems pusėms priimtiną kainą. Kas vertina kokybę tikrai atras mus, juk kokybė negali pigiai kainuoti! Mes nesivaikome pigių ir vienkartinių sprendimų, o dirbame nuosekliai ir su patikimais gamintojais. Vertiname kokybę ir ilgaamžiškumą, kas turi savo vertę ir atitinkamą kainą!

Aliejus Terasos Lentoms Osmo

Aliejus
Vidaus ir Lauko Darbams

Ekologiški aliejai ir beicai, dažai ir vaškas, skirti vidaus bei lauko darbams.

Lauko Dailylentės Rombas

Fasadai
Dailylentės ir Tašai

Lauko dailylentės iš termiškai apdorotos medienos ir medžio plastiko kompozito.

WPC Medžio Kompozito Terasos Lentos Elegancija T

Terasos
Lentos ir Lagės

Terasinės lentos iš termiškai apdorotos medienos ir medžio plastiko kompozito.

Terasos lagės iš aliuminio profilio

Tvirtinimai
Fasadams ir Terasoms

Fasado ir terasos tvirtinimai, medsraigčiai, gulekšniai, atramos, pjedestalai.