Sodybų g. 6, Vilnius 02121, Lietuva

Telefonas +370 700 11005
El. paštas info@nvg.lt

Jums reikia daugiau informacijos apie mūsų siūlomus produktus, o gal tiesiogiai norite susisiekti su mumis? Tiesiog užpildykite žemiau pateiktą formą ir mes pasistengsime atsakyti į visus jums rūpimus klausimus.

O jei yra noras susipažinti artimiau su mūsų siūlomais produktais, jūs visuomet galite atvykti pas mus į biurą. Prieš tai būtinai iš anksto suderinus jūsų vizito laiką pas mus. Biure mus galima rasti darbo dienomis nuo 9:00 iki 16:00 val imtinai, savaitgaliais ir išeiginėmis dienomis pagal atskirą susitarimą.

Taip, mes labai rimtai žiūrime į tai ką darome! Nes mums patinka nauji projektai, įdomios idėjos ar dideli iššūkiai. Todėl esame labai laimingi, kuomet jūs kreipiatės į mus. Mes tikime, kad galime būti naudingi, tad norime išgirsti jūsų klausimus bei sužinoti poreikius!

Naudinga informacija

Svarbi informacija trumpai. Turite klausimų? Parašykite mums!

Privatumo politika

Norėdami susipažinti plačiau su privatumo politika mūsų parduotuvėje, maloniai prašome jus perskaityti šias privatumo politikos taisykles. Jei vis dar turėsite klausimų ar neaiškumų, visuomet prašome mums rašyti arba skambinti. Privatumo politika!

Pirkimo procesas

Norėdami susipažinti plačiau su pirkimo procesu mūsų parduotuvėje, maloniai prašome jus perskaityti šias pirkimo taisykles. Jei vis dar turėsite klausimų ar neaiškumų, visuomet prašome mums rašyti arba skambinti. Pirkimo taisyklės!

Užsakymo apmokėjimas

Norėdami susipažinti plačiau su apmokėjimo būdais mūsų parduotuvėje, maloniai prašome jus pasirinkti jums priimtiną apmokėjimo būdą. Jei vis dar turėsite klausimų ar neaiškumų, visuomet prašome mums rašyti arba skambinti. Apmokėjimo būdas!

Užsakymo pristatymas

Prekes esančias sandėlyje pristatome per 1-3 d.d. Prekių kurių neturime sandėlyje per 10-15 d.d.. Pagal užsakymą prekes pristatome per 15-25 d.d. Jei vis dar turėsite klausimų ar neaiškumų, visuomet prašome mums rašyti arba skambinti. Pristatymo sąlygos!

Prekių grąžinimas

Norėdami susipažinti plačiau su grąžinimo sąlygomis mūsų parduotuvėje, maloniai prašome jus perskaityti šias grąžinimo taisykles. Jei vis dar turėsite klausimų ar neaiškumų, visuomet prašome mums rašyti arba skambinti. Grąžinimo taisyklės!

Didmeniniai užsakymai

Architektams, projektuotojams, dizaineriams, projektų vystytojams bei statybininkams, ir šiaip visiems dideliems užsakymams mes taikome didmenines nuolaidas. Dėl bendradarbiavimo sąlygų prašome susisiekti su mumis tiesiogiai!

Bendradarbiavimo pasiūlymai

Turite įdomių idėjų, nestandartinių projektų o gal tiesiog abiems pusėms naudingų pasiūlymų? Nesidrovėkite, kreipkitės į mus! Bendradarbiavimo pasiūlymus siųskite el.paštu. Jei pasiūlymas mums pasirodys aktualus, mes su jumis susisieksime.

Susisiekite su Mumis