Bendrosios nuostatos

  1. Kiekvienos UAB NVGroup parduodamos prekės duomenys, tokie kaip kokybės klasė, matmenys, garantiniai terminai ir t.t.. yra bendrai nurodomi prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme.
  2. UAB NVGroup neatsako už tai, kad el. parduotuvėje pateiktos esančios prekės vaizdas (nuotrauka) savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti pateikto realaus prekių vaizdo, dydžio, formų ir spalvos, pakuotės ir t.t.. ypatybių.
  3. Tam tikroms prekėms suteikiamas tam tikras prekės galiojimo terminas, kuris nurodomas el. parduotuvėje esančiame prekės aprašyme ir/ar ant produkto pakuotės.
  4. Visoms prekėms taikomi gamintojo nustatyti garantiniai terminai. Garantinis laikotarpis yra nurodomas išduodamame garantiniame talone arba jam prilygstamame kitame dokumente.
  5. Prekei, sulūžus dėl gamybinio broko ar prekės defekto, prekės keitimas atliekamas nemokamai. Dėl garantinio prekės keitimo, galite kreiptis tiesiogiai į UAB NVGroup arba garantiniame talone nurodytais prekės gamintojo (-ų) adresais.
  6. Pateikdami sulūžusę prekę keitimui, Jūs būtinai privalote pateikti galiojantį prekės garantinį taloną ir prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą – faktūrą).
  7. Jeigu suteikta netinkamos kokybės prekė negali būti pakeista tinkamos kokybės preke, UAB NVGroup grąžina už prekę sumokėtą pinigų sumą.