Lauko Fasado Dailylentės

Lauko dailylentės iš termo medienos

Erdvinis stabilumas ir patvarumas paverčia lauko dailylentes iš termo medienos puikiai tinkančias naudojimui lauke. Didesnis medienos atsparumas puvimui ir oro sąlygoms pasiūlo puikiausią privalumą jos naudojimui lauke. Termo mediena parodo, kad skandinaviška minkštoji mediena gali būti sėkmingai naudojama šalto, karšto ir drėgno oro sąlygose. Be to, visos mūsų praduodamos lauko dailylentės ir fasado apdailos produktai turi europietišką sertifikatą – CE.

Termo medienos privalumai

Lauko dailylenčių gamyboje naudojama žaliavinė mediena: Šiaurinė pušis ir eglė, bei Spindulinė pušis ir Kanados uosis be šakelių. Gamybos metu sakai pašalinami iš medienos terminio apdorojimo proceso metu nenaudojant jokių kitų chemikalų. Medienos terminis apdorojimas pagerina medienos terminės izoliacijos savybes, ir tai paverčia šias lauko dailylentes efektyviai naudojančias energiją. O tipinis termiškai apdorotos medienos dūmų kvapas pranyksta laikui bėgant. Termo mediena gali sukurti rafinuotą namų atmosferą viešojo naudojimo pastatuose bei privačiuose namuose.

Atestavimo agentūra BRE patvirtina „Tikėtinas Thermo-D lauko dailylenčių, naudojamų Jungtinėje Karalystėje gyvavimo laikas bus 30 metų, jei bus laikomasi gamintojo pateiktų instrukcijų ir geriausios praktikos statybos principų”. Lauko dailylentės turėtų būti apsaugomos nuo UV spindulių, jas apdorojant atspalvį turinčia alyva su vašku, beicu, dažais ar kitais medienos priežiūros produktais.

Termo medienos padengimas

Lauko dailylentės ir fasado apdaila gali būti nudažomos arba apdorojamos medienos alyva, vašku, beicu ar parafino aliejumi, kurie ne tik apsaugo medieną, bet taip pat paryškina medienos natūralų grožį. Lygių arba pašiauštų dailylenčių paviršiaus apdorojimas ar padengimas montavimo vietoje yra lengvas. Dėl termo medienos erdvinio stabilumo, dažai ant lauko dailylenčių išlieka nesuskilinėję, o aliejai ir beicai nesilupa. Tolimesnės paviršiaus priežiūros nebereikia atnaujinti taip dažnai kaip prižiūrint dailylentes iš neapdorotos medienos. Sakai yra pašalinami iš medienos terminio proceso metu, o tai reiškia, jog sakų kišenės ir gumbai ateityje negadins medienos išvaizdos.

Pusiau lygiagretainės (trapecijos formos) ar lygiagretainės (rombo formos) dailylentės gali būti naudojamos tam, kad suteiktų stilių ir įspūdingumą arba paslėptų tam tikrus dalykus fasaduose. Lauko dailylentės ir fasado apdailos produktai taip pat turi kitus pritaikymo variantus bei gali būti naudojami stogo pakalimams, tvoroms, paradinėms durims ir kitiems aplinkos statiniams.

Visuomet pasikonsultuokite su profesionaliais pardavėjais, norėdami sužinoti daugiau apie tinkamus termo medienos paviršiaus apdorojimo metodus. Pasiteiraukite informacijos apie galimas lauko dailylenčių iš termo medienos montavimo ir tvirtinimo instrukcijas.

Parašykite komentarą