Termo Terasos Lentos

Balkonas iš Termo Uosio Medienos

Mes įrengiame unikalias ir patvarias terasas bei pergolas iš kokybiškos bei ilgaamžiškos termo medienos bei medžio plastiko kompozito. Siūlomos terasos lentos iš termo medienos yra anksčiausios kokybės ir fizinių savybių už maumedžio terasos kainą. Taip pat termo mediena yra ekologiškas pasirinkimas, kuris atstoja nykstančias pasaulyje egzotines medienos rūšis, tiek fizinėmis, tiek estetinėmis savybėmis. Siūlomos terasos lentos turi nematomo tvirtinimo sistemą, todėl jas yra labai patogu ir paprasta montuoti.

Patikimos terasos lentos

Termo mediena ypač tinka atviroms terasoms, balkonams, takams, lieptams, tiltams, lauko baldams, baseino apdailai, vidaus bei lauko laiptams ir t.t… Terasos lentų paviršius gali būti lygus – profilis Klasika arba išfrezuotas – profilis Elegancija.

Terasos lentos iš termo medienos yra teisingas pasirinkimas žmonėms, norintiems turėti aukščiausios kokybės, ilgaamžę ir gražią terasą, iš natūralios ir ekologiškos medienos. Termo mediena „nevaikšto” kaip tropinė mediena. Nesiriečia, neskilinėja ir neturi sakų kaip maumedis, bei nepūva kaip pušis arba eglė. Todėl drėgnam, ganėtinai atšiauriam ir nepastoviam Lietuvos klimatui geriausias tinkamas pasirinkimas, tai terasinės lentos iš termo medienos. Mediena pjauta iš PEFC™ sertifikuoto miško, atestuota ir sertifikuota KOMO.

Dėl pagerėjusių izoliacijos savybių termo mediena yra puiki medžiaga terasoms, kuri padeda subalansuoti karščio ir šalčio pokyčius, be to, jomis malonu vaikščioti. Termo medienos terasinės lentos yra be sakų, lengvos, su jomis paprasta dirbti ir jas koreguoti. Tai elegantiškas, patvarus, be jokių chemikalų sprendimas, skirtas terasoms, vidaus kiemams ir balkonams.

Termo medienos privalumai

Terasos lentos iš termo medienos yra daug stabilesnės išorės veiksniams nei lentos iš „Egzotinės” tropinės medienos. Jų paviršius visiškai nešerpetoja, kaip ir tropinės medienos lentų paviršius. Tačiau jos kainuoja ženkliai pigiau, nei Lietuvos rinkoje siūlomos terasinės lentos iš tropinės medienos. Bei turi didžiulį privalumą, tai aukščiausią lentų kokybę, kurių priežiūra yra minimali. Dėl estetinio vaizdo, mes rekomenduojame paprastą lentų priežiūrą alyva, kas 5 – 7 metai. O taip pat termo medienos lentos gali būti eksploatuojamos be jokio paviršiaus apdorojimo. Tokiu būdu, lietus, vėjas ir saulės ultravioletiniai spinduliai suteiks terasai elegantišką pilkos spalvos atspalvį. Investicija į termo mediena, tai ilgalaikė, kokybiška, estetiška investicija į jūsų namų gerbūvį bei supančią aplinką.

Siūlomos terasos lentos yra iš termiškai apdorotos šiaurinės pušies ir Kanados uosio medienos. Terasos lentos iš termiškai apdoroto Kanados uosio medienos tai prabangos, elegancijos ir estetikos etalonas. Visiškai pakeičiantis egzotines medienos rūšis, tokias kaip: Tikas, Cumaru, Ipe, Masaranduba, Iroko ir t.t.. Idealiai tinka Lietuvos klimatinėms sąlygoms ir jų kaitai. Termo uosis naudojamas lauko terasoms, baseino apdailai, balkonams ir lieptams ir t.t..

Siūlomos Terasos Lentos!

Parašykite komentarą