Osmo Aliejus Terasoms

Terasos Lentos Dengtos Osmo Alyva

Osmo aliejus terasoms skirtas apsaugoti ir prižiūrėti medines terasas, sodo baldus, pavėsines bei kitas medines konstrukcijas. Tinka daugeliui medienos rūšių. Aliejus terasoms glotnina medienos paviršių, saugo nuo vandens ir purvo įsiskverbimo. Vandenį atstumiantis paviršius netrūkinėja, nesilupa, neskilinėja ir nesipūsliuoja. Jau padengtą su spalva paviršių Osmo UV apsauginis aliejus dar labiau apsaugo nuo UV spindulių poveikio ir padidina intervalus tarp paviršiaus atnaujinimo darbų. Lengva atnaujinti, nereikia šlifuoti ar naudoti grunto. O galutinis sluoksnis apsaugo medieną nuo pilkėjimo proceso iki 12 kartų ilgiau, nei neapdorotas medienos paviršius. Osmo aliejus sudėtyje turi priedų, kurie neleidžia atsirasti samanoms, kerpėms ir pelėsiui. Tiesiog tepkite ant paviršiaus nešlifuojant. Paprastas ir greitas darbas!

Osmo aliejaus atspalviai

Asortimente dešimt skirtingų atspalvių, antipraslydimo danga ir skersgalių vaškas. Rekomenduojame rinktis tamsesnes spalvas dėl ilgesnės medienos apsaugos nuo UV spindulių. DĖMESIO: Osmo tikmedžių aliejus yra skaidrus, todėl neapsaugo nuo ultravioletinių spindulių (nuo papilkėjimo).

004 Aliejus Didžiosios Pocūgės medienai;
006 Aliejus Bangkirai medienai (šviesus);
007 Aliejus Tiko medienai (skaidrus);
009 Aliejus Maumedžio medienai;
010 Aliejus Termo medienai;
013 Aliejus Garapa medienai;
014 Aliejus Massaranduba medienai;
016 Aliejus Bangkirai medienai (tamsus);
019 Aliejus Pilkam medienos atspalviui;
021 Aliejus Ąžuolo medienai;
430 Aliejus su antipraslydimo efektu (skaidrus);
5735 Skersgalių vaškas (skaidrus);

Osmo aliejaus išeiga

Nedengtas paviršius dengiamas dviem sluoksniais. Anksčiau alyvuoti paviršiai – vieną kartą. Osmo alyvos išeiga:

1 litras – apie 24 m², vienu sluoksniu
1 litras – apie 12 m², dviem sluoksniais
Darbui naudojami įrankiai: teptukas, volelis, kempinė, špakliuotė

Pastaba: Osmo aliejaus dengiamumo parametrai priklauso nuo medienos rūšies ir būklės. Visa informacija pateikiama darant prielaidą, kad mediena yra lygi ir obliuota. Kitokių paviršių atveju, pvz.: dažytos ar struktūrinės medienos atveju, sąnaudos gali padidėti. Rezultatas priklauso nuo medienos rūšies ir savybių (pvz.: paviršiaus). Dėl šių priežasčių rekomenduojame iš pradžių išbandyti produktą.

Osmo medienos priežiūros priemonės pagamintos iš natūralių aliejų bei vaškų, todėl jau daugelį metų yra vertinamos kaip vienos geriausių Europoje.

Parašykite komentarą