Dailylentės iš Termo Medienos

Fasado dailylentės iš termo medienos

Lauko dailylentės ir fasado apdailos elementai iš termo medienos yra labai patvarūs. Patvarumas buvo pasiektas naudojant intensyvų terminį medienos apdorojimą. Tai puikus ekologiškas sprendimas ir aplinkai draugiška alternatyva, tokia kaip tropiniam kietmedžiui, Sibiro maumedžiui, egzotinėms medienos rūšims. Lyginant su neapdorota mediena, atsparumas pelėsiams ir puvimui yra ženkliai pagerėjęs. Lauko dailylentės ir fasado apdaila iš termo medienos gali būti skirtingų matmenų ir profilių, su galimybe pritaikyti matomas ir nepastebimas tvirtinimo sistemas.

Esant natūralioms aplinkos sąlygoms, termo medienos drėgmės kiekis yra maždaug 50 procentų mažesnis nei neapdorotos medienos. Ultravioletinių spindulių (UV) radiacija sukelia mažiau termo medienos produkcijos skilinėjimų, nei tai nutinka su neapdorota mediena. UV radiacija sąlygoja tai, jog originali medienos spalva gali nublukti. Norint išlaikyti pradinę spalvą, rekomenduojama medieną apdoroti priemonėmis, kurios apsaugo medieną nuo UV spindulių.

Lauko dailylentės iš termo medienos

Lauko dailylentes iš termo medienos yra skirtos tiek išorės, tiek ir vidaus apdailai. Didelis elegantiškai atrodančių dailylenčių profilių ir galimas aliejaus dangos atspalvių pasirinkimas, siūlo įspūdingas galimybes sukurti puikią namų aplinką. Ir visiškai nesvarbu ar bus naudojamas horizontalus ar vertikalus dailylenčių tvirtinimo būdas, subtiliai išpjautas, nušukuotas ar nuobliuotas paviršius.

Termo mediena mediena 40% mažiau reaguoja į drėgmės kiekio pasikeitimus supančioje aplinkoje, nei cheminėmis priemonėmis apdorota mediena.Todėl ypač gerai išlaiko savo dydį ir formą! Tai leidžia naudoti nematomo tvirtinimo sistemą esant labiausiai reiklioms šiaurinėms sąlygoms. Ir kas svarbiausia, dailylentės iš termo medienos yra ilgaamžės, kadangi termiškai apdorota mediena turi įspūdingą atsparumą laiko poveikiui.

Fasado apdaila iš termo medienos

Fasadų apdailos elementų grožis slypi jų paprastume ir funkcionalume. Šie apdailos elementai, pagaminti iš termiškai apdorotos pušies ar uosio medienos, rombo ar trapecijos formos dailylenčių, sukuria elegantišką vaizdą, kad ir kur šie elementai būtų naudojami – išorės fasadų apdailai, tvoroms, pergolėms ir t.t…

Termiškai apdorotų fasado dailylenčių elegancija priklauso nuo medienos struktūros grožio ir turtingos spalvų paletės. Dailylenčių jaukumas ir šiluma išgaunami panaudojant du medienos apdorojimo lygius. Intensyvaus terminio apdorojimo dailylentės, pasižymi aukštu matmenų ir formos stabilumu. Jos gali būti montuojamos tiek lauke be jokio paviršiaus apdorojimo, tiek ir viduje. Dailylentės, kurios yra vidutinio terminio apdorojimo tinkamos tik vidaus apdailai, kuomet pageidaujama šviesių, auksinių spalvų tonų. Siūlomos lauko dailylentės ir fasado apdaila yra parduodamos nieko nedengtos, suteikiant kiekvienam klientui galimybę pasirinkti tarp įvairių alyvų ir dažų, kuriuos klientai gali rinktis savo nuožiūra. O taip pat parduodamos pramoniniu būdu alyvuotos ir dažytos lauko dailylentės.

Parašykite komentarą

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}