Mes siūlome tik tai kas geriausia!

Ekologiškos terasos lentos

Protingas pasirinkimas šiuolaikiškam namui tai terasos lentos ir fasado dailylentės iš termo medienos. Terasos ir fasadai iš termiškai apdorotos pušies arba uosio medienos yra optimalus pasirinkimas tiems žmonėms, kurie nori kokybiškos prekės. Kuriems svarbus produkto ilgaamžiškumas ir ekologiškumas. Terasos lentos ar fasado dailylentės iš šios medienos turėtų patraukti dėmesį tų, kurie taupo laiką, mat jai nereikia ypatingos priežiūros. Na, o ilgaamžiškumas, kaip esminis produkto elementas, tikriausiai svarbus kiekvienam žmogui. Būtent tuo termo mediena ir pasižymi, ji yra ilgaamžiška.

Ilgaamžė terasa ir fasadas

Terasos lentos ir fasado dailylentės turi būti paruoštos nuolatos atlaikyti gamtos jėgas ir atmosferos poveikius. Termiškai apdorota mediena gali išlaikyti savo proporcijas ir formą bei būti atspari pelėsiams tokiose sąlygose, kuriose neapdorotos medienos savybės negali atitikti šių reikalavimų. Neapdorota mediena neišsilaiko tokiose sąlygose, kuriose ji susiduria su drėgme, karščiu ir deguonimi, kadangi mediena reaguoja į drėgmės kiekio pokyčius ją supančioje aplinkoje.Tai gali sąlygoti medienos skilinėjimą, puvimą ir trupą gyvavimo periodą.

Terasos ir fasadai iš termiškai apdorotos uosio medienos yra 1-os, o iš pušies medienos yra 2-os atsparumo klasės. Kaip ir iš Tiko, Iroko, Merbau, Kanados kedro, Europinio ąžuolo ir kitų egzotinių medienos rūšių. Lietuvoje mėgstama ir plačiai naudojama maumedžio mediena yra tik 3-ios arba 4-os atsparumo klasės mediena! Todėl terasinės lentos ir fasado dailylentės iš termo medienos yra puiki alternatyva egzotinėms (tropinėms) medienos rūšims. Su tokiomis pat fizinėmis charakteristikomis, tik už mažesnę kainą ir su didesniu stabilumu. Geriausias kainos ir kokybės santykis!

Terasinės lentos ir fasado apdaila iš termo medienos turi savo spalvą, kuri yra labai panaši į “Egzotinės medienos” spalvas ir yra tokios tvirtos, jog gali būti naudojamos be jokio paviršiaus apdorojimo. Priklausomai nuo to, koks terminis apdorojimo metodas buvo naudojamas, lentų spalva gali gautis nuo šviesiai rudų iki tamsių tonų. Termo medienos padengimui mes rekomenduojame naudoti Osmo aliejus.

Teisingas produktų pasirinkimas

Terasa ir fasadas nėra trumpalaikis statinys ar namo apdaila, todėl ilguoju laikotarpiu brangesni sprendimai gali patapti pigesniais, nei pigesni sprendimai pradžioje. Todėl rekomenduojame atidžiai rinktis terasos lentas ir fasado dailylentes, jų tvirtinimo elementus, gerai įvertinant jų patikimumą bei ilgaamžiškumą, o ne vien tik pirminę kainą.

Pasirinkdami mūsų siūlomas terasos lentas ir fasado dailylentes, jūs gausite iš vienų rankų ne tik kokybišką ir patikimą produkciją, bet ir visas komplektuojančias medžiagas būtinas jūsų terasos ar fasado įrengimui. Jums nereikės daugiau nieko ieškoti, viskas vienoje vietoje ir iš vienų rankų. Tai gali padėti jums sutaupyti laiko ir finansų, skirtų jūsų terasos ar fasado įrengimui!

Parašykite komentarą

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}