Prekyba Termo Mediena

Terasos ir tvoros lentos iš termo medienos

Termo medienos gaminiais Lietuvoje prekiaujame nuo 2008 m., todėl esame gerai žinomi ir patikimi tiekėjai. Prekiaujame terasos lentomis, fasado dailylentėmis, vidaus dailylentėmis, medžio masyvo grindimis ir t.t.. iš termiškai apdorotos medienos. Siūlome gaminius iš termo medienos A ir AB kokybės klasės, skirtus lauko statiniams bei vidaus apdailai. Aukšta kokybė, gera kaina ir stabilus tiekimas!

Ekologiška termo mediena

Siūloma mediena pjauta iš PEFC™ sertifikuoto miško bei termiškai apdorota Suomijoje, naudojant pačias pažangiausias technologijas. Termo mediena yra atestuota ir sertifikuota, turi išduotą KOMO kokybės sertifikatą. Siūlomi šiuolaikiški ir modernūs profiliai terasoms ir fasadams, su nematomo tvirtinimo sistema. Pasirinkite kokybę – rinkitės lyderius! Karščiu apdorota termo mediena yra “šiltos dvasios”, netoksiškas, ekologiškas ir perdirbamas produktas.

Yra sudaromos dvi pagrindinės terminio apdorojimo kategorijos, vadinamos Thermo-S (Stabilumas) ir Thermo-D (Patvarumas). Produktai yra gaminami naudojant pažangiausias technologijas bei moderniausią įrangą, ir šie produktai atitinka visus reikalavimus, kuriuos kelia prieš tai paminėta rūšiavimo sistema.

Termo medienos atsparumas

Skirtingi medienos tipai yra skirstomi į 5 klasifikacijas, atsižvelgiant į jų atsparumo kategoriją. Termo mediena priklauso 1, 2 ir 3 kategorijai, Thermo-S klasė priklauso 3 atsparumo puvimui kategorijai, kaip yra apibrėžiama EN 113 standartuose. O Thermo-D klasė priklauso 1 ir 2 atsparumo puvimui kategorijai, o tai reiškia, kad ši mediena pasižymi puikiu atsparumu puvimui. Ir yra tos pačios kategorijos kaip ąžuolas, raudonmedis, Didžioji sekvoja ar raudonasis Kanados kedras.

1 – Labai atspari 2 – Atspari 3 – Dalinai atspari 4 – Mažai atspari 5 – Neatspari
Tikas Raudonasis Kedras Sibiro maumedis Spindulinė pušis Alksnis
Iroko / Kambala Merbau Duglaso kėnis Pietinė pušis Uosis
Balau Europinis ąžuolas Raudonmedis Europinė eglė Beržas
Termo uosis Termo pušis / eglė Termo drebulė

Dėl savo ypač didelio patvarumo savybių, Termo mediena taip pat turi savo spalvą, kuri yra labai panaši į „Egzotinės medienos“ spalvas. Priklausomai nuo to, koks apdorojimo karščiu metodas buvo naudojamas, medienos spalva gali gautis nuo šviesiai rudų iki tamsių spalvos tonų. Po terminio apdorojimo pasikeičia medienos savybės:

  • Vidutinis drėgmės kiekis sumažėja 10 – 15 procentų
  • Drėgmės absorbavimas sumažėja 30 – 90 procentų
  • Šiluminis atsparumas pagerėja 0 – 30 procentų
  • Medienos spalva įgauna tamsesnį atspalvį
  • Mediena tampa lengvesnė
  • Padidėja medienos tvirtumas
  • Pagerėja atsparumas puvimui ir oro sąlygų įtakai
  • Sumažėja rizika, jog mediena pasidengs palėsiais
  • Pašalinami sakai
  • Sumažėja tikimybė, jog mediena suskils ar deformuosis.

Termo mediena yra brangesnė nei eglės ar pušies mediena, tačiau turi didžiulį privalumą, t.y. aukštą kokybę, kuri turi būti prižiūrima minimaliai. Dėl estetinio vaizdo, mes rekomenduojame paprastą priežiūrą alyva, kas 5 – 7 metai terasos lentoms, bei kas 10-15 metų fasado dailylentėms. Taip pat termo mediena yra tokia tvirta, jog gali būti naudojama be jokio paviršiaus apdorojimo. Tokiu būdu, saulės ultravioletiniai spinduliai suteiks elegantišką pilkos spalvos atspalvį.

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}