Termiškai Apdorota Mediena

Terasos Lentos iš termo medienos

Termo mediena su metais vis populiarėja, todėl pasaulyje termiškai apdorojama jau dešimtys tūkstančių kubinių metrų žaliavos kas mėnesį. Yra paklausa, todėl sparčiai auga ir pasiūla. Kadangi terminis medienos apdorojimas pabrėžia medienos kokybės trūkumus ir defektus, visa mūsų siūloma produkcija yra gaminama tik iš aukštos kokybės žaliavų. Gamyboje naudojamas uosis auga gerai prižiūrimuose Šiaurės Amerikos miškuose, kuriuose šiai medienai užtikrinamos geros augimo sąlygos, o griežti džiovinimo standartai užtikrina aukštą kokybę. O gamyboje naudojama žaliava iš eglės ir pušies medienos atkeliauja iš šiaurinės ir centrinės Suomijos dalies. Šioje šiaurės Suomijos dalyje lėtas augimas suteikia medienai aukštą tankį ir mediena turi palyginus nedidelį šakų vainiką.

Naudojamos medienos rūšys

  • Pagrindinės rūšys – Pušis (Pinus Sylvestris) ir Eglė (Picea Abies)

Pušis išauginta šiaurinėse Suomijos platumose yra pagrindinė žaliavinė medžiaga. Naudojama mediena tik su sveikomis šakelėmis norint užtikrinti galutinio gaminio aukščiausią kokybę. To rezultate produkcija yra žinoma ir patikima dėl savo aukščiausio lygio kokybės.

Eglės medienos, kurią naudoja gamyboje, savybės ir kokybės reikalavimai, yra labai panašūs į pušies savybęs ir jai keliamus reikalavimus. Dažniausiai naudojama eglės mediena yra gaminant dažytą produkciją, konstrukcinius tašus, bei kitą panašią produkciją. Gamybos prasme, šakelės yra pagrindinis skirtumas tarp pušies ir eglės: eglės medienoje šakelės yra mažesnės, tačiau santykinai tvirtesnės, o tai sąlygoja jų lengvesnį pažeidimą medienos gamybos procese.

  • Kitos rūšys – Spindulinė Pušis (Radiata Pine) be šakų ir Kanados Uosis be šakų

Daugelis kitų medienos rūšių yra tinkamos termiškam modifikavimui. Produkcijos pasirinkimas apima dvi medienos be šakelių rūšis, tai termiškai modifikuotą spindulinę pušį ir Kanados uosį. Spindulinė pušis yra naudojama gaminant išorės apdailos dailylentes be šakelių ir vidaus apdailos produktus. Kanados uosis yra tankesnis ir kietesnis nei minkštoji mediena ir puikiai tinka terasų ir grindinių lentų gamybai, bei fasado apdailai.

Termo medienos kokybė

Visi mūsų siūlomi produktai yra aukščiausios kokybės, kuri gamintojams yra pasiekiama sujungiant praktines žinias, modernias technologijas, aukštos kokybės žaliavas, puikiai paruoštus darbuotojus ir sisteminę kokybės kontrolę. Inovacijos ir nuolatinis produkcijos tobulinimas turi svarbų vaidmenį rinkoje siūlomų produktų pasirinkime. Nuo tada, kai buvo pradėta terminio proceso gamyba, buvo patikrinta daugybė skirtingų medienos rūšių. Norint rasti tinkamiausias medienos rūšis, tinkamas terminiam apdorojimui. Tyrimai yra nuolatinis procesas, kurio tikslas yra praplėsti aukštos kokybės produktų, kurie pilnai atitiktų galutinių vartotojų lūkesčius ir pasirinkimo galimybes.

Todėl ilgalaikis bendradarbiavimas ir nuolatinis teigiamas grįžtamasis ryšys, gaunamas iš lyderiaujančių medienos prekybininkų pagrindinėse rinkose, esančių visoje Europoje, JAV, Japonijoje, Australijoje ir t.t.. Užtikrina, kad produktai iš termiškai apdorotos medienos yra ekologiški, aukštos kokybės, ilgaamžiai, patvarūs ir grąžūs. Šiai dienai produktai iš termo medienos yra kokybės standartų pripažinimas!

Parašykite komentarą

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}