Termo Medienos Panaudojimas

Suomiška Termo Mediena

Termo mediena yra puiki medžiaga lauko ir aplinkos statiniams ir gali būti naudojama terasose, vidaus kiemuose, balkonuose, pavėsinėse ir kitose panašiose vietose. Terminiam apdorojimui naudojamos pagrindinės žaliavinės medžiagos: Pušis, Eglė, Kanados Uosis, Spindulinė Pušis be šakelių. Terminis šių medienos rūšių apdorojimas gana stipriai padidina medienos atsparumą puvėsiui, medienos erdvinį stabilumą ir atsparumą vandeniui.

1-os arba 2-os klasės medienos patvarumas yra laikomas tinkamu išorės apdailai, kuomet iš šios medienos pagaminti gaminiai nereikalauja papildomų priežiūros priemonių. Šios savybės garantuoja gaminių tinkamumą esant labiausiai reiklioms oro sąlygoms. Įvairūs rudos spalvos medienos tonai atrodo įspūdingai paruoštuose gaminiuose. Švelnus medienos paviršius yra šiltas ir malonus liestis prie jo basomis kojomis.

Stilingos terasos lentos

Termo mediena turi vienodą spalvą per visą pjūvį, o tai užtikrina, jog kai bus šlifuojama keletą kartų, nepraras savo spalvos. Terasos lentas iš termo medienos yra lengva ir saugu montuoti. Montavimas yra panašus į įprastinės medienos montavimą, o lentų paviršius gali būti apdorojamas iš karto vietoje. Termo mediena yra puikus pasirinkimas žmonėms, kurie trokšta malonių, šiltų ir stilingų terasos grindų savo namuose. Lentas galima pasirinkti tiek su šoniniais įlaidais, tiek su galų sujungimais. Terasos lentos gali būti pasirenkamos iš Šiaurinės pušies, eglės arba Kanados uosio medienos, pagal užsakovo poreikį. Terasos lentos iš termo medienos ideliai tinka Lietuvos klimatinėms sąlygoms, jos nesiriečia, nesikraipo ir kitaip “nevaikšto”.

Šiltos fasado sienos

Fasado dailylentės iš termo medienos nepraleidžia šilumos ir nesugeria vandens. Tai didžiulis medienos privalumas, kuri bus naudojama lauko dailylentėms, namo sienoms ir fasado apdailai. Termo dailylentės yra ekologiškos, juose nėra maistingųjų medžiagų, reikalingų grybeliui ir bakterijoms atsirasti. Kadangi sakai yra pašalinami iš medienos jos terminio modifikavimo metu, tokiu atveju pušis ar eglė gali būti saugiai naudojama apdailos medžiagoms. Su fasado dailylentėmis lengva dirbti, o jų paviršius gali būti apdorojamas alyva ir panašiais produktais prieš arba po sumontavimo. Fasado dailylentės gali būti pasirenkamos iš Šiaurinės pušies, eglės, Kanados uosio  arba Spindulinės pušies be šakelių medienos. O taip pat pramoniniu būdu alyvuotos arba dažytos, pagal užsakovo poreikį.

Kaip priedas prie pjautos termiškai apdorotos medienos terasos lentų ir fasado dailylenčių, galimas pasirinkimas įvairių formų ir dydžių lamelės, tašai, lagės ir t.t.. Kurie puikiai tinka terasų konstrukcijai ir turėklams, fasado karkasui ir kitiems panaudojimo būdams. Taigi, ženkite žingsnį į ateitį ir sužinokite daugiau apie ekologiškiausių statybinių produktų šeimą rinkoje!

{"cart_token":"","hash":"","cart_data":""}